Kocky Veselé zvieratká

Hravé motívy na klasických drevených kockách, z dielne francúzskej značky Goki, zabavia tak chlapcov, ako i dievčatá! Skladanie kociek podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti, sústredenosti, ale aj vizuálneho a logického vnímania. Obsahom balenia je 12 kociek, z ktorých sa dá vyskladať až 6 rôznych zábavných motívov ... zvierat. Každý poskladaný motív pritom vychádza zo základného tvaru daného zvieratka. Materiálové zloženie: drevo Rozmery: 14 x 10,5 x 3,5 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac Kocky sú balené v praktickej drevenej krabičke so zasúvacou vrchnou časťou.

čítať viac čítať menej

9.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

9.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hravé motívy na klasických drevených kockách, z dielne francúzskej značky Goki, zabavia tak chlapcov, ako i dievčatá!

Skladanie kociek podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosti, sústredenosti, ale aj vizuálneho a logického vnímania.

Obsahom balenia je 12 kociek, z ktorých sa dá vyskladať až 6 rôznych zábavných motívov zvierat. Každý poskladaný motív pritom vychádza zo základného tvaru daného zvieratka.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 14 x 10,5 x 3,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Kocky sú balené v praktickej drevenej krabičke so zasúvacou vrchnou časťou.

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594578158
Kód produktu 48.57815
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou