Kocky stohovacie

Krásne stohovacie kocky z dielne značky Moulin Roty, v jemných pastelových odtieňoch a roztomilých zvieratkovských motívoch. Svojím štýlom a prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatká.Stavanie kociek podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, sústredenosť a vizuálne vnímanie. Balenie obsahuje 10 kociek, z ktorých každá je ... označená samostatným číslom a časťou obrázkového motívu. Kocky sa stohujú ako puzzle, od najväčšej kocky naspodu, k najmenšej navrchu, s číselnou postupnosťou a hotovým obrázkovým motívom.Materiálové zloženie: potlačená lepenkaRozmery najväčšej kocky: 14,5 x 14,5 x 14,5 cmOdporúčaný vek: od 2 rokov

čítať viac čítať menej

21.24€

Bežná cena 21.90€

Dostupné ihneď

21.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásne stohovacie kocky z dielne značky Moulin Roty, v jemných pastelových odtieňoch a roztomilých zvieratkovských motívoch. Svojím štýlom a prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatká.

Stavanie kociek podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, sústredenosť a vizuálne vnímanie.

Balenie obsahuje 10 kociek, z ktorých každá je označená samostatným číslom a časťou obrázkového motívu. Kocky sa stohujú ako puzzle, od najväčšej kocky naspodu, k najmenšej navrchu, s číselnou postupnosťou a hotovým obrázkovým motívom.

Materiálové zloženie: potlačená lepenka

Rozmery najväčšej kocky: 14,5 x 14,5 x 14,5 cm

Odporúčaný vek: od 2 rokov

SKU 1173989
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 3575676652107
Kód produktu 32.665210
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško