Kocky multifunkčné XL

Skvelé a obľúbené multifunkčné kocky pre deti od 6 mesiacov.Príjemné na dotyk s vyrezávaným reliéfom písmeniek, zvieratiek a znakov na každej strane uspokoja hmatové zmysly najmenších detí. Svojou farebnosťou očaria všetkých staviteľov a pískaním stimulujú ich sluch. V praktickom, reprezentatívnom balení sú kocky rôznych tvarov ideálnych na peknú architektonickú stavbu. ... Celá sada obsahuje 26 blokov so začiatočným písmenkom a obrázkom zvieratka na danej kocke. Hračka podporuje vývin manipulačných schopností, koordináciu oko-ruka i jemnú motoriku.S farebnými gumenými kockami sa nezraní žiadny staviteľ.Stohovateľné, stlačiteľné, vhodné do vane i na hryzenie.Kocky sú z bezpečných a hygienicky nezávadných materiálov.Rozmery balenia:  32 x 17 x 11 cm

čítať viac čítať menej

31.91€

Bežná cena 32.90€

Dostupné ihneď

32.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Skvelé a obľúbené multifunkčné kocky pre deti od 6 mesiacov.

Príjemné na dotyk s vyrezávaným reliéfom písmeniek, zvieratiek a znakov na každej strane uspokoja hmatové zmysly najmenších detí. Svojou farebnosťou očaria všetkých staviteľov a pískaním stimulujú ich sluch.

V praktickom, reprezentatívnom balení sú kocky rôznych tvarov ideálnych na peknú architektonickú stavbu. Celá sada obsahuje 26 blokov so začiatočným písmenkom a obrázkom zvieratka na danej kocke. Hračka podporuje vývin manipulačných schopností, koordináciu oko-ruka i jemnú motoriku.

S farebnými gumenými kockami sa nezraní žiadny staviteľ.

Stohovateľné, stlačiteľné, vhodné do vane i na hryzenie.

Kocky sú z bezpečných a hygienicky nezávadných materiálov.

Rozmery balenia:  32 x 17 x 11 cm

SKU 1009211
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 062243254688
Upozornenia Uschovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško