Kocky multifunkčné

Skvelé a obľúbené multifunkčné kocky pre deti od 6 mesiacov.Príjemné na dotyk s vyrezávaným reliéfom čísiel, zvieratiek a znakov na každej strane uspokoja hmatové zmysly najmenších detí. Svojou farebnosťou očaria všetkých staviteľov a pískaním stimulujú ich sluch. V praktickom, reprezentatívnom balení je 10 kociek s číslami od 1 po 10 ... a k nim priradené súvisiace obrázky, napríklad ak má kocka číslo deväť je k nemu priradených deväť mačičiek a deväť srdiečok, čo znamená, že tento produkt má celkom 60 obrázkov. Hračka podporuje vývin manipulačných schopností, koordináciu oko-ruka i jemnú motoriku.S farebnými gumenými kockami sa nezraní žiadny staviteľ.Stohovateľné, stlačiteľné, vhodné do vane i na hryzenie.Kocky sú z bezpečných a hygienicky nezávadných materiálov.Rozmery balenia:  17,5 x 25,5 x 6,0 cm

čítať viac čítať menej

15.42€

Bežná cena 15.90€

Momentálne nedostupné

15.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Skvelé a obľúbené multifunkčné kocky pre deti od 6 mesiacov.
Príjemné na dotyk s vyrezávaným reliéfom čísiel, zvieratiek a znakov na každej strane uspokoja hmatové zmysly najmenších detí. Svojou farebnosťou očaria všetkých staviteľov a pískaním stimulujú ich sluch.

V praktickom, reprezentatívnom balení je 10 kociek s číslami od 1 po 10 a k nim priradené súvisiace obrázky, napríklad ak má kocka číslo deväť je k nemu priradených deväť mačičiek a deväť srdiečok, čo znamená, že tento produkt má celkom 60 obrázkov.
 
Hračka podporuje vývin manipulačných schopností, koordináciu oko-ruka i jemnú motoriku.
S farebnými gumenými kockami sa nezraní žiadny staviteľ.
Stohovateľné, stlačiteľné, vhodné do vane i na hryzenie.
Kocky sú z bezpečných a hygienicky nezávadných materiálov.

Rozmery balenia:  17,5 x 25,5 x 6,0 cm

SKU 1008937
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 062243228672
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško