Kocky Moji kamaráti

Univerzálna drevená skladačka obsahuje 4 kocky, z ktorých môžu naši najmenší poskladať až 6 rôznych obrázkov s motívmi zvieratiek. Hra s kockami podporuje úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, fantáziu či predstavivosť. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,16 kg Rozmery hotového obrázku: 8 x 8 x 4 cm ...

čítať viac čítať menej

7.90€

Dostupné ihneď

7.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Univerzálna drevená skladačka obsahuje 4 kocky, z ktorých môžu naši najmenší poskladať až 6 rôznych obrázkov s motívmi zvieratiek.

Hra s kockami podporuje úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, fantáziu či predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,16 kg

Rozmery hotového obrázku: 8 x 8 x 4 cm

SKU 1151622
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594575119
Kód produktu 48 57511
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško