Kocky Kombinačné zvieratká 9 ks

9-dielna kombinačná stavebnica v originálnom vizuálnom prevedení a až 18 základných zvieracích obrázkov, ktoré z nej viete vyskladať. To však nie je všetko - kocky môžete všakovako kombinovať a vytvárať z nich nové a zábavné druhy zvierat.Stavebnice sú ideálne na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ... ale aj vizuálneho vnímania, logického uvažovanie, sústredenosti, pozornosti a v neposlednom rade aj fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: odolný kartón potlačený zdravotne nezávadnými sójovými atramentmiRozmery kocky: 6 x 6 x 6 cmRozmery balenia: 26 x 20,8 x 7 cm

čítať viac čítať menej

16.39€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

9-dielna kombinačná stavebnica v originálnom vizuálnom prevedení a až 18 základných zvieracích obrázkov, ktoré z nej viete vyskladať. To však nie je všetko - kocky môžete všakovako kombinovať a vytvárať z nich nové a zábavné druhy zvierat.

Stavebnice sú ideálne na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho vnímania, logického uvažovanie, sústredenosti, pozornosti a v neposlednom rade aj fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: odolný kartón potlačený zdravotne nezávadnými sójovými atramentmi

Rozmery kocky: 6 x 6 x 6 cm

Rozmery balenia: 26 x 20,8 x 7 cm

SKU 1170457
Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 732396290733
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahujé malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško