Kočík športový mini buggy - rôzne farby

Ľahký a praktický športový kočík pre bábiky poteší nejednu mladú slečnu. Kočík má nežný a romantický vzhľad a 4 rôzne vizuálne prevedenia. Pre svoju kompaktnosť a skladnosť je ideálny aj na dovolenky alebo výlety.Určený je pre bábiky do výšky 30 - 45 cmVýška rukoväti: 56 cmRozmery: 28 x 42 x ... 56 cmUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo 4 vizuálnych prevedení kočíka (čierny "Classic Romantic", modrý "Carol", ružový "Martina" a sivý "Sky"), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.

čítať viac čítať menej

17.49€

Dostupné ihneď

17.49€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ľahký a praktický športový kočík pre bábiky poteší nejednu mladú slečnu. Kočík má nežný a romantický vzhľad a 4 rôzne vizuálne prevedenia. Pre svoju kompaktnosť a skladnosť je ideálny aj na dovolenky alebo výlety.

Určený je pre bábiky do výšky 30 - 45 cm

Výška rukoväti: 56 cm

Rozmery: 28 x 42 x 56 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo 4 vizuálnych prevedení kočíka (čierny "Classic Romantic", modrý "Carol", ružový "Martina" a sivý "Sky"), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.

SKU 1171494
Značka De Cuevas Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4897022900960
Kód produktu 708.90096
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško