Klokan na tlačenie

Hračky na tlačenie sú ideálne pomôcky pre prirodzený rozvoj detskej motoriky. Sú jemnou oporou, ale najmä zábavnou motiváciou k prvým krôčkom batoľaťa. Pestrofarebný drevený klokan na tlačenie, z dielne francúzkej značky Goki, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný najmä pre dievčatá. Pri pohybe jemne pohybuje uškami a nôžkami, čo ... vytvára zábavné zvuky.  Materiálové zloženie: drevo Veľkosť: 18,5 cm Odporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

19.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

19.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hračky na tlačenie sú ideálne pomôcky pre prirodzený rozvoj detskej motoriky. Sú jemnou oporou, ale najmä zábavnou motiváciou k prvým krôčkom batoľaťa. Pestrofarebný drevený klokan na tlačenie, z dielne francúzkej značky Goki, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný najmä pre dievčatá. Pri pohybe jemne pohybuje uškami a nôžkami, čo vytvára zábavné zvuky. 

Materiálové zloženie: drevo

Veľkosť: 18,5 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594549127
Kód produktu 48.54912
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou