Klavír Deluxe veľký biely

Aj malý človiečik môže byť veľkým klavírnym virtuózom!Pomôcť mu v tom môže tento unikátny detský klavír s krídlom, ktorý je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom a univerzálnym vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Veľkosťou je ideálny pre našich najmenších - pri stláčaní klávesov si trénujú ... silu a obratnosť drobných prstov rúk, sústredenosť a pozornosť, ale aj hudobné vnímanie, predstavivosť a kreativitu.Materiálové zloženie: drevo, termoplast, kov, akrylové farbyRozmery: 50 x 52 x 60 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

163.79€

Bežná cena 179.99€

Momentálne nedostupné

179.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Aj malý človiečik môže byť veľkým klavírnym virtuózom!

Pomôcť mu v tom môže tento unikátny detský klavír s krídlom, ktorý je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom a univerzálnym vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Veľkosťou je ideálny pre našich najmenších - pri stláčaní klávesov si trénujú silu a obratnosť drobných prstov rúk, sústredenosť a pozornosť, ale aj hudobné vnímanie, predstavivosť a kreativitu.

Materiálové zloženie: drevo, termoplast, kov, akrylové farby

Rozmery: 50 x 52 x 60 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1171995
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478019485
Upozornenia Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Nepoužívať v blízkosti uší! Nesprávne používanie môže spôsobiť poškodenie sluchu. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško