Klaksón - zelená húkačka Micro

Klaksón značky Micro je vstavaný priamo v riadítkach. Tento klaksón nikdy nestratíte! Nahraďte svoje staré gripy na kolobežke húkačkou a užite si kopec zábavy. Na jednej strane mačkáme, z druhého konca vychádza zvuk klaksóna :) Jednoduchá inštalácia na každú kolobežku Micro Mini aj Micro Maxi. Ako nasadiť klaksón na detskú kolobežku?1. Dajte ... dole pôvodné gripy - rukoväte. Budete potrebovať použiť silu.2. Vložte čierny plastový valec do jedného konca riadítok. Tento dielik vydáva zvuk.3. Kvapnite niekoľko kvapiek vody do cylindrového gripu -"reproduktora" a nasuňte na tú istú stranu riadítok, ako ste vložili valec z bodu 2.4. Rovnaký postup zopakujte na druhej strane s guľovým gripom.5. Otestujte klaksón stlačením gule - zvuk vychádza z opačného konca!

čítať viac čítať menej

19.50€

Dostupné ihneď

19.50€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klaksón značky Micro je vstavaný priamo v riadítkach. Tento klaksón nikdy nestratíte! Nahraďte svoje staré gripy na kolobežke húkačkou a užite si kopec zábavy. 
Na jednej strane mačkáme, z druhého konca vychádza zvuk klaksóna :) Jednoduchá inštalácia na každú kolobežku Micro Mini aj Micro Maxi.

Ako nasadiť klaksón na detskú kolobežku?
1. Dajte dole pôvodné gripy - rukoväte. Budete potrebovať použiť silu.
2. Vložte čierny plastový valec do jedného konca riadítok. Tento dielik vydáva zvuk.
3. Kvapnite niekoľko kvapiek vody do cylindrového gripu -"reproduktora" a nasuňte na tú istú stranu riadítok, ako ste vložili valec z bodu 2.
4. Rovnaký postup zopakujte na druhej strane s guľovým gripom.
5. Otestujte klaksón stlačením gule - zvuk vychádza z opačného konca!

SKU 1161996
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 7640108568403
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško