Klaksón Micro ružová

Klaksón značky Micro je vstavaný priamo v riaditkach. Tento klaksón preto nikdy nestratíte! Nahraďte svoje staré gripy na kolobežke húkačkou a užite si kopec zábavy. Na jednej strane stlačíte, z druhého konca vychádza zvuk klaksóna. Jednoduchá inštalácia na každú kolobežku Micro Mini aj Micro Maxi.Ako nasadiť klaksón na detskú kolobežku:1. Dajte dole ... pôvodné gripy - rukoväte. Budete potrebovať použiť silu.2. Vložte čierny plastový valec do jedného konca riadítok. Tento dielik vydáva zvuk.3. Kvapnite niekoľko kvapiek vody do cylindrového gripu -"reproduktora" a nasuňte na tú istú stranu riadítok, ako ste vložili valec z bodu 2.4. Rovnaký postup zopakujte na druhej strane s guľovým gripom.5. Otestujte klaksón stlačením gule - zvuk vychádza z opačného konca!

čítať viac čítať menej

19.50€

Dostupné ihneď

19.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Klaksón značky Micro je vstavaný priamo v riaditkach. Tento klaksón preto nikdy nestratíte! Nahraďte svoje staré gripy na kolobežke húkačkou a užite si kopec zábavy. 

Na jednej strane stlačíte, z druhého konca vychádza zvuk klaksóna. Jednoduchá inštalácia na každú kolobežku Micro Mini aj Micro Maxi.

Ako nasadiť klaksón na detskú kolobežku:

1. Dajte dole pôvodné gripy - rukoväte. Budete potrebovať použiť silu.
2. Vložte čierny plastový valec do jedného konca riadítok. Tento dielik vydáva zvuk.
3. Kvapnite niekoľko kvapiek vody do cylindrového gripu -"reproduktora" a nasuňte na tú istú stranu riadítok, ako ste vložili valec z bodu 2.
4. Rovnaký postup zopakujte na druhej strane s guľovým gripom.
5. Otestujte klaksón stlačením gule - zvuk vychádza z opačného konca!

SKU 1170634
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 7640108568410
Kód produktu 160.AC4725
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezbečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško