Klaksón - červená húkačka Micro

Klaksón značky Micro je vstavaný priamo v riadítkach. Tento klaksón nikdy nestratíte! Nahraďte svoje staré gripy na kolobežke húkačkou a užite si kopec zábavy. Na jednej strane mačkáme, z druhého konca vychádza zvuk klaksóna :) Jednoduchá inštalácia na každú kolobežku Micro Mini aj Micro Maxi. Ako nasadiť klaksón na detskú kolobežku?1. ... Dajte dole pôvodné gripy - rukoväte. Budete potrebovať použiť silu.2. Vložte čierny plastový valec do jedného konca riadítok. Tento dielik vydáva zvuk.3. Kvapnite niekoľko kvapiek vody do cylindrového gripu -"reproduktora" a nasuňte na tú istú stranu riadítok, ako ste vložili valec z bodu 2.4. Rovnaký postup zopakujte na druhej strane s guľovým gripom.5. Otestujte klaksón stlačením gule - zvuk vychádza z opačného konca!

čítať viac čítať menej

19.50€

Dostupné ihneď

19.50€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klaksón značky Micro je vstavaný priamo v riadítkach. Tento klaksón nikdy nestratíte! Nahraďte svoje staré gripy na kolobežke húkačkou a užite si kopec zábavy.
Na jednej strane mačkáme, z druhého konca vychádza zvuk klaksóna :) Jednoduchá inštalácia na každú kolobežku Micro Mini aj Micro Maxi.

Ako nasadiť klaksón na detskú kolobežku?
1. Dajte dole pôvodné gripy - rukoväte. Budete potrebovať použiť silu.
2. Vložte čierny plastový valec do jedného konca riadítok. Tento dielik vydáva zvuk.
3. Kvapnite niekoľko kvapiek vody do cylindrového gripu -"reproduktora" a nasuňte na tú istú stranu riadítok, ako ste vložili valec z bodu 2.
4. Rovnaký postup zopakujte na druhej strane s guľovým gripom.
5. Otestujte klaksón stlačením gule - zvuk vychádza z opačného konca!

SKU 1161995
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 7640108568106
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško