Kino v krabici Zvieratká

Vytvorte si doma vlastné kino. Všetko čo potrebujete nájdete v krabičke so súpravou programov, lístkami do kina, baterkou a piatimi diskami s rôznymi ilustráciami. Každý disk rozpráva iný príbeh. Napríklad o statočnom rytierovi, ktorý zachráni princeznú zo zajatia zlého draka. Alebo o šikovných policajtov, ktorí v meste neháňajú zlodejov. O ... superhrdinovi zachraňujúcom babičku z horiacej budovy, ale aj o kovbojovi alebo pirátoch hľadajúcich poklad. Všetky ilustrácie sú v štýle 50.rokov. Rozmery: 25x18 cmMateriálové zloženie: lepenka a plast

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vytvorte si doma vlastné kino. Všetko čo potrebujete nájdete v krabičke so súpravou programov, lístkami do kina, baterkou a piatimi diskami s rôznymi ilustráciami. Každý disk rozpráva iný príbeh. Napríklad o statočnom rytierovi, ktorý zachráni princeznú zo zajatia zlého draka. Alebo o šikovných policajtov, ktorí v meste neháňajú zlodejov. O superhrdinovi zachraňujúcom babičku z horiacej budovy, ale aj o kovbojovi alebo pirátoch hľadajúcich poklad. Všetky ilustrácie sú v štýle 50.rokov.

Rozmery: 25x18 cm

Materiálové zloženie: lepenka a plast

SKU 1175669
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3575677110897
Kód produktu 32.711089
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nekombinujte rôzne typy batérií. Nemiešajte nové a čiastočne použité batérie. Odstráňte batérie, keď sa hračka nepoužíva. Odstráňte použité batérie a zbavte sa ich podľa odporúčan
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško