Kartová hra CONEX

Conex z dielne značky Haba je zábavná hra, v ktorej sa hráči snažia strategicky ukladať karty tak, aby získali čo najviac bodov. Kartu musíte priložiť vždy tak, aby sa svojim tzv. conex rohom hodila k už položenej karte. Ale hracia plocha nie je nekončená a iné karty nie je možné ... prekrývať. Kto dosiahne najväčší počet bodov a vyhrá titul Conex majstra?Materiálové zloženie: drevo a kartónHra obsahuje 52 kariet, kartu prvého hráča, počítadlo bodov, 4 žetóny hráčov, 2 akčné hviezdy, kocku a pravidlá.Počet hráčov: 2 - 4Dĺžka hry: 15 - 20 min.Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

čítať viac čítať menej

16.39€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Conex z dielne značky Haba je zábavná hra, v ktorej sa hráči snažia strategicky ukladať karty tak, aby získali čo najviac bodov. Kartu musíte priložiť vždy tak, aby sa svojim tzv. conex rohom hodila k už položenej karte. Ale hracia plocha nie je nekončená a iné karty nie je možné prekrývať. Kto dosiahne najväčší počet bodov a vyhrá titul Conex majstra?

Materiálové zloženie: drevo a kartón

Hra obsahuje 52 kariet, kartu prvého hráča, počítadlo bodov, 4 žetóny hráčov, 2 akčné hviezdy, kocku a pravidlá.

Počet hráčov: 2 - 4

Dĺžka hry: 15 - 20 min.

Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

SKU 1172590
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 4010168233741
Kód produktu 36.303610
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško