Bábika Las Amigas Época Karla 32cm

Karla je pravá dáma - v romantických dobových šatách a zladených doplnkoch vyzerá ako skutočná princezná!Bábika je vyrobená z bezftalátového vinylu s jemnou vôňou vanilky. Má ohybné kĺbiky, vďaka ktorým sa vie postaviť do rôznych polôh. Ruky aj nožičky sú detailne prepracované vrátane tváričky, ktorej roztomilý vzhľad dodávajú vsadené trblietavé ... očká s realistickými mihalnicami a obočím.Vlásky sú zakorenené, vyrobené sú z kvalitného nemeckého alebo talianskeho nehorľavého nylonu. Dajú sa ľahko česať a tvarovať do rôznych účesov. Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným.Realistické vinylové bábiky španielskej značky Paola Reina sú neodmysliteľnou súčasťou každej zbierky. Tieto ručne vyrábané bábiky sú však aj nedoceniteľnými kamarátkami a dôverníčkami, ktoré budú svoju ľudskú priateľku nasledovať na každom kroku. Bábika Karla v dobovom kostýme je ideálny darček pre deti od 3 rokov.Výška: 32 cm

čítať viac čítať menej

51.84€

Bežná cena 52.90€

Momentálne nedostupné

52.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Karla je pravá dáma - v romantických dobových šatách a zladených doplnkoch vyzerá ako skutočná princezná!

Bábika je vyrobená z bezftalátového vinylu s jemnou vôňou vanilky. Má ohybné kĺbiky, vďaka ktorým sa vie postaviť do rôznych polôh. Ruky aj nožičky sú detailne prepracované vrátane tváričky, ktorej roztomilý vzhľad dodávajú vsadené trblietavé očká s realistickými mihalnicami a obočím.

Vlásky sú zakorenené, vyrobené sú z kvalitného nemeckého alebo talianskeho nehorľavého nylonu. Dajú sa ľahko česať a tvarovať do rôznych účesov. 

Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným.

Realistické vinylové bábiky španielskej značky Paola Reina sú neodmysliteľnou súčasťou každej zbierky. Tieto ručne vyrábané bábiky sú však aj nedoceniteľnými kamarátkami a dôverníčkami, ktoré budú svoju ľudskú priateľku nasledovať na každom kroku. 

Bábika Karla v dobovom kostýme je ideálny darček pre deti od 3 rokov.

Výška: 32 cm

SKU 1150441
Značka Paola Reina
Krajina pôvodu Španielsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8431031045500
Kód produktu 228 04550
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. V súlade s normou EN71 CEE/ASTM F936. Produkt je originál, jeho imitácia je zákazná. Obal uchovajte ako legálny dôkaz o pôvode tovaru. Pred tým ako dáte výrobok dieťaťu odstráňte
Paola Reina
Bábiky PAOLA REINA sa predávajú takmer po celom svete. Vyrábajú sa však výlučne v španielskej Castalle, kde má výroba bábik vyše dvestoročnú tradíciu. Všetky komponenty – hebké vlásky, kvalitné textílie aj jemná vôňa vanilky, ktorá ich zdobí - pochádzajú z Európy a neobsahujú ftaláty. Bábiky sú vyrábané ručne – až po poslednú pehu na nošteku! A ich pestrosť oslavuje individualitu detí, pre ktoré sú určené
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško