Kaleidoskop Víly

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva. Klasický kaleidoskop s motívom víl a krásnou farebnou výplňou.Týmto jednoduchým kaleidoskopom od firmy Werkhaus, skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie.Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá. Zmena sledovaných ... obrazcov sa dosiahne jeho jemným otáčaním.Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzí krásne množstvo neustále sa meniacich neopakovateľných vzorov a farieb. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi.Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a unesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa, ale i vás.Rozmery produktu: 12 x 4,5 x 4,5 cm (V x Š x H)

čítať viac čítať menej

7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva. Klasický kaleidoskop s motívom víl a krásnou farebnou výplňou.

Týmto jednoduchým kaleidoskopom od firmy Werkhaus, skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie.

Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá. Zmena sledovaných obrazcov sa dosiahne jeho jemným otáčaním.

Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzí krásne množstvo neustále sa meniacich neopakovateľných vzorov a farieb. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi.

Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a unesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa, ale i vás.

Rozmery produktu: 12 x 4,5 x 4,5 cm (V x Š x H)

SKU 1003359
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4019435394512
Kód produktu 181.KA9451
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje , nebezpečenstvo uškrtenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško