Kaleidoskop Vesmírna loď

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva. Originálny retro kovový kaleidoskop s farebnými ilustráciami od Auréliena Déba. Prichádza v troch častiach, ktoré spolu vytvárajú rôzne veselé kombinácie vesmírnej lode. Touto hračkou skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie. Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné magické panoptikum farieb ... a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá a pestrofarebnými časticami na konci trubice. Zmena sledovaných obrazcov sa dosiahne jemným otáčaním trubice. Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a prenesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa ,ale i vás. Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzí krásne množstvo neustále sa meniacich neopakovateľných optických ilúzií. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi. Rozmery produktu: 4,5 x 4,5 x 19,5 cm

čítať viac čítať menej

11.42€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva.

Originálny retro kovový kaleidoskop s farebnými ilustráciami od Auréliena Déba. Prichádza v troch častiach, ktoré spolu vytvárajú rôzne veselé kombinácie vesmírnej lode. Touto hračkou skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie.


Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá a pestrofarebnými časticami na konci trubice. Zmena sledovaných obrazcov sa dosiahne jemným otáčaním trubice.

Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a prenesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa ,ale i vás.

Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzí krásne množstvo neustále sa meniacich neopakovateľných optických ilúzií. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi.

Rozmery produktu: 4,5 x 4,5 x 19,5 cm

Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3575677203834
Kód produktu 32 720383
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou