Kaleidoskop s nástavcom Zauberland

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva. Netradičné prevedenie s nástavcom na konci trojhranného kaleidoskopu bude poéziou pre vaše zmysly. Záblesky flitrov ležérne sa prevaľujúcich v tekutine sa bohato zrkadlia a vy si tak môžete vychutnať túto úchvatnú, neustále sa meniacu hru vzorov a farieb. Týmto zaujímavým kaleidoskopom od firmy Werkhaus, skvelým spôsobom stimulujete ... vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie.  Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné, magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá a pestrofarebnými časticami v nástavci s tekutinou na konci kaleidoskopu. Jemný efekt pomalého toku zaručuje, že budete svedkami množstva neuveriteľných, snových obrazcov. Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzia. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi. Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a unesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa, ale i vás. Edícia vychádza s rôznymi farebnými obmenami nástavcov. Rozmery produktu: 22 x 3,5 x 2,5 cm (D x Š x H) Rozmery nástavca: 10 x 1,5 cm Odporúčaný vek 3+

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva. Netradičné prevedenie s nástavcom na konci trojhranného kaleidoskopu bude poéziou pre vaše zmysly. Záblesky flitrov ležérne sa prevaľujúcich v tekutine sa bohato zrkadlia a vy si tak môžete vychutnať túto úchvatnú, neustále sa meniacu hru vzorov a farieb.

Týmto zaujímavým kaleidoskopom od firmy Werkhaus, skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie. 

Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné, magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá a pestrofarebnými časticami v nástavci s tekutinou na konci kaleidoskopu. Jemný efekt pomalého toku zaručuje, že budete svedkami množstva neuveriteľných, snových obrazcov.

Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzia. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi.

Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a unesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa, ale i vás.

Edícia vychádza s rôznymi farebnými obmenami nástavcov.

Rozmery produktu: 22 x 3,5 x 2,5 cm (D x Š x H)

Rozmery nástavca: 10 x 1,5 cm

Odporúčaný vek 3+

SKU 1151921
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4019435393713
Kód produktu 181 KA9371
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Werkhaus
Holger Danneberg chcel mať organickú farmu, nemal však žiaden pozemok. Napokon energiu zameral na tvorbu optických hračiek a funkčných doplnkov – a v roku 1984 sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov výrobou najväčšieho kaleidoskopu na svete. Jeho firma WERKHAUS však na ekologické zmýšľanie rozhodne nezanevrela. Už od roku 2009 čerpá energiu výlučne z prírodných zdrojov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško