Kaleidoskop s nástavcom Zauberland

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva. Netradičné prevedenie s nástavcom na konci trojhranného kaleidoskopu bude poéziou pre vaše zmysly. Záblesky flitrov ležérne sa prevaľujúcich v tekutine sa bohato zrkadlia a vy si tak môžete vychutnať túto úchvatnú, neustále sa meniacu hru vzorov a farieb.Týmto zaujímavým kaleidoskopom od firmy Werkhaus, skvelým spôsobom stimulujete vizuálne ... zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie. Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné, magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá a pestrofarebnými časticami v nástavci s tekutinou na konci kaleidoskopu. Jemný efekt pomalého toku zaručuje, že budete svedkami množstva neuveriteľných, snových obrazcov.Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzia. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi.Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a unesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa, ale i vás.Edícia vychádza s rôznymi farebnými obmenami nástavcov.Rozmery produktu: 22 x 3,5 x 2,5 cm (D x Š x H)Rozmery nástavca: 10 x 1,5 cmOdporúčaný vek: 3+

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva. Netradičné prevedenie s nástavcom na konci trojhranného kaleidoskopu bude poéziou pre vaše zmysly. Záblesky flitrov ležérne sa prevaľujúcich v tekutine sa bohato zrkadlia a vy si tak môžete vychutnať túto úchvatnú, neustále sa meniacu hru vzorov a farieb.

Týmto zaujímavým kaleidoskopom od firmy Werkhaus, skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie.

Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné, magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá a pestrofarebnými časticami v nástavci s tekutinou na konci kaleidoskopu. Jemný efekt pomalého toku zaručuje, že budete svedkami množstva neuveriteľných, snových obrazcov.

Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzia. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi.

Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a unesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa, ale i vás.

Edícia vychádza s rôznymi farebnými obmenami nástavcov.

Rozmery produktu: 22 x 3,5 x 2,5 cm (D x Š x H)

Rozmery nástavca: 10 x 1,5 cm

Odporúčaný vek: 3+

SKU 1151921
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4019435393713
Kód produktu 181 KA9371
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško