Kaleidoskop Pirát

Kaleidoskop a teleskop v jednom premení každú hru na pirátov na skutočné dobrodružstvo! Optická ilúzia je vďaka pestrofarebným mušličkám a morským hviezdiciam priam magicky podmanivá. Deti s ním zažijú kopu zábavy, potrénujú koordináciu pohybov rúk a rozvinú svoje vizuálne vnímanie a predstavivosť. Materiálové zloženie: kov Hmotnosť: 0,145 kg Veľkosť / priemer: 19,3 ... cm / 4,4 cm

čítať viac čítať menej

7.90€

Dostupné ihneď

7.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kaleidoskop a teleskop v jednom premení každú hru na pirátov na skutočné dobrodružstvo! Optická ilúzia je vďaka pestrofarebným mušličkám a morským hviezdiciam priam magicky podmanivá.

Deti s ním zažijú kopu zábavy, potrénujú koordináciu pohybov rúk a rozvinú svoje vizuálne vnímanie a predstavivosť.

Materiálové zloženie: kov

Hmotnosť: 0,145 kg

Veľkosť / priemer: 19,3 cm / 4,4 cm

SKU 1134434
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594608619
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško