Kaleidoskop Motionscope Technika

Poézia pre vaše oči! Originálny kaleidoskop je naplnený tekutinou a malými klinčekmi, skrutkami a špirálami, ktoré pri vašom pohybe ožívajú, aby vyformovali stovky jedinečných a neopakovateľných obrazcov.Kaleidoskopy sú nadčasové hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Fascinujúci pohľad do ich hľadáčikov otvára deťom dvere do magického sveta optiky a ... stimuluje ich záujem o poznanie.Rozmery: 17,5 x 4,5 x 4,5 cm

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Poézia pre vaše oči! Originálny kaleidoskop je naplnený tekutinou a malými klinčekmi, skrutkami a špirálami, ktoré pri vašom pohybe ožívajú, aby vyformovali stovky jedinečných a neopakovateľných obrazcov.

Kaleidoskopy sú nadčasové hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Fascinujúci pohľad do ich hľadáčikov otvára deťom dvere do magického sveta optiky a stimuluje ich záujem o poznanie.

Rozmery: 17,5 x 4,5 x 4,5 cm

SKU 1151919
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4019435394819
Kód produktu 181.KA9481
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Werkhaus
Holger Danneberg chcel mať organickú farmu, nemal však žiaden pozemok. Napokon energiu zameral na tvorbu optických hračiek a funkčných doplnkov – a v roku 1984 sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov výrobou najväčšieho kaleidoskopu na svete. Jeho firma WERKHAUS však na ekologické zmýšľanie rozhodne nezanevrela. Už od roku 2009 čerpá energiu výlučne z prírodných zdrojov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško