Kaleidoskop Florentiner

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva. Klasický kaleidoskop s elegantným, kvetinovým motívom pre všetky deti a dospelých milujúcich túto tematiku. Týmto jednoduchým a krásnym kaleidoskopom od firmy Werkhaus, skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie.  Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené ... refrakciou svetla cez zrkadlá a pestrofarebnými časticami na konci kaleidoskopu. Zmena sledovaných obrazcov sa dosiahne jeho jemným otáčaním. Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzí krásne množstvo neustále sa meniacich neopakovateľných vzorov a farieb. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi. Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a unesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa, ale i vás. Edícia vychádza v troch modeloch s rôznymi ilustráciami kvetín. Rozmery produktu: 12 x 4,5 x 4,5 cm (V x Š x H) Odporúčaný vek 3+

čítať viac čítať menej

7.99€

Momentálne nedostupné

7.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Produkt inšpirovaný hračkami nášho detstva. Klasický kaleidoskop s elegantným, kvetinovým motívom pre všetky deti a dospelých milujúcich túto tematiku.

Týmto jednoduchým a krásnym kaleidoskopom od firmy Werkhaus, skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie. 

Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá a pestrofarebnými časticami na konci kaleidoskopu. Zmena sledovaných obrazcov sa dosiahne jeho jemným otáčaním.

Kaleidoskopy sú zábavné a vzdelávacie, súčasne aktivujú pravú aj ľavú stranu mozgu. Deti nikdy neomrzí krásne množstvo neustále sa meniacich neopakovateľných vzorov a farieb. Nestarnúca, nadčasová hračka je pastvou pre oči a určite sa stane súčasťou cenných detských spomienok, tak ako boli a sú aj vašimi.

Táto zbierka jedinečných farebných rozmanitostí v hrsti pohltí, vyživí kreativitu a unesie do sveta fantázie nielen vaše dieťa, ale i vás.

Edícia vychádza v troch modeloch s rôznymi ilustráciami kvetín.

Rozmery produktu: 12 x 4,5 x 4,5 cm (V x Š x H)

Odporúčaný vek 3+

Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4019435395014
Kód produktu 181 KA9501
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Werkhaus
Holger Danneberg chcel mať organickú farmu, nemal však žiaden pozemok. Napokon energiu zameral na tvorbu optických hračiek a funkčných doplnkov – a v roku 1984 sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov výrobou najväčšieho kaleidoskopu na svete. Jeho firma WERKHAUS však na ekologické zmýšľanie rozhodne nezanevrela. Už od roku 2009 čerpá energiu výlučne z prírodných zdrojov.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou