Kačka na tlačenie

Túto roztomilú kačičku si určite zamilujete! Je produktom nemeckej značky Hape a urobí radosť tak chlapcom, ako i dievčatám. Naši najmenší ju môžu tlačiť, čím si potrénujú najmä hrubú motoriku, ako sú rovnováha, koordinácia, či fyzická sila, ale tiež úchop. Materiálové zloženie: drevo Rozmery: 16 x 60,5 x 8,5 cm ... Odporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

13.34€

Bežná cena 14.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

14.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Túto roztomilú kačičku si určite zamilujete! Je produktom nemeckej značky Hape a urobí radosť tak chlapcom, ako i dievčatám.

Naši najmenší ju môžu tlačiť, čím si potrénujú najmä hrubú motoriku, ako sú rovnováha, koordinácia, či fyzická sila, ale tiež úchop.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 16 x 60,5 x 8,5 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478024977
Kód produktu 38.0357
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou