Jupiter nálepka svietiaca v tme

Máte doma malého milovníka vesmírnych telies, planét či nočnej oblohy všeobecne? V tom prípade ho určite potešíte touto originálnou fosforeskujúcou nálepkou Jupitera, ktorá svieti v tme. Je samolepiaca - rýchlo a ľahko ju môžete aplikovať na akýkoľvek povrch, najlepšie rovno na stenu či strop miestnosti. 1 minúta vystavenia svetlu sa ... rovná 1 hodine svietenia. Odporúčaný vek: 5 rokov a viac Rozmery balenia: 21 x 2,40 x 29,80 cm

čítať viac čítať menej

4.37€

Bežná cena 4.50€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Máte doma malého milovníka vesmírnych telies, planét či nočnej oblohy všeobecne? V tom prípade ho určite potešíte touto originálnou fosforeskujúcou nálepkou Jupitera, ktorá svieti v tme.

Je samolepiaca - rýchlo a ľahko ju môžete aplikovať na akýkoľvek povrch, najlepšie rovno na stenu či strop miestnosti.

1 minúta vystavenia svetlu sa rovná 1 hodine svietenia.

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Rozmery balenia: 21 x 2,40 x 29,80 cm

SKU 1171929
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 0605566121062
Kód produktu 253.3DF6
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou