Jumbo kocky Animalia 9ks

9-dielna stavebnica vo vizuálne hravom prevedení je pre svoje rozmery ideálna do drobných detských rúk.Skladanie kociek deťom pomáha rozvíjať úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, logické uvažovanie, pozornosť, sústredenosť či predstavivosť. Učí ich tiež rozpoznávať farby, zvieratká, číslice i abecedu.Materiálové zloženie: odolný recyklovaný ... kartón potiahnutý zdravotne nezávadnými sójovými atramentmiRozmery kocky: 9 x 9 x 9 cmRozmery balenia: 26 x 26 x 9 cm

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

9-dielna stavebnica vo vizuálne hravom prevedení je pre svoje rozmery ideálna do drobných detských rúk.

Skladanie kociek deťom pomáha rozvíjať úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, logické uvažovanie, pozornosť, sústredenosť či predstavivosť. Učí ich tiež rozpoznávať farby, zvieratká, číslice i abecedu.

Materiálové zloženie: odolný recyklovaný kartón potiahnutý zdravotne nezávadnými sójovými atramentmi

Rozmery kocky: 9 x 9 x 9 cm

Rozmery balenia: 26 x 26 x 9 cmSKU 1174550
Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 732396003685
Kód produktu 661.2906-01
Upozornenia Nevhodné pre deti do 2 rokov. Uchovajte informácie pre ďalšie použitie.
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško