Jojo

Klasické drevené jojo s roztomilými detskými motívmi trénuje jemnú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne šikovnosť a koncentráciu detí.Materiálové zloženie: drevo, polyesterPriemer: 4,8 cmHmotnosť: 0,037 kgUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo štyroch motívov hry (hríbik, líška, kvetinka, srdiečko), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak ... tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

3.90€

Dostupné ihneď

3.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Klasické drevené jojo s roztomilými detskými motívmi trénuje jemnú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne šikovnosť a koncentráciu detí.

Materiálové zloženie: drevo, polyester

Priemer: 4,8 cm

Hmotnosť: 0,037 kg

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo štyroch motívov hry (hríbik, líška, kvetinka, srdiečko), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1175641
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594629003
Kód produktu 48.62900
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje dlhú šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško