Jednorožec Plopper

S jednorožcom Plopper sa zabaví dieťa aj dospelý. Umiestnite loptu do papuľky, stlačte jednorožcovi brucho a sledujte, ako lopta vystrelí do vzdialenosti niekoľkých metrov. Mäkké loptičky sú bezpečné a triafanie či strieľanie s jednorožcom ponúkne hodiny zábavy, koncentrácie a pohybu. Jednorožec je vyrábaný v bielej alebo ružovej farbe, informujte sa o dostupnosti, alebo napíšte preferovanú ... farbu do poznámky v objednávke. Spolu s hračkou je v balení priložených 6 dúhových loptičiek. Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dvoch farebných prevedení produktu (biely/ružový jednorožec), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

13.90€

Momentálne nedostupné

13.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S jednorožcom Plopper sa zabaví dieťa aj dospelý. Umiestnite loptu do papuľky, stlačte jednorožcovi brucho a sledujte, ako lopta vystrelí do vzdialenosti niekoľkých metrov. Mäkké loptičky sú bezpečné a triafanie či strieľanie s jednorožcom ponúkne hodiny zábavy, koncentrácie a pohybu.

Jednorožec je vyrábaný v bielej alebo ružovej farbe, informujte sa o dostupnosti, alebo napíšte preferovanú farbu do poznámky v objednávke.

Spolu s hračkou je v balení priložených 6 dúhových loptičiek.

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dvoch farebných prevedení produktu (biely/ružový jednorožec), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

Značka Plopper
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4260304430361
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou