Jednorožec Achát (45-50 cm)

So svojím snehobielym jednorožcom zažijete kúzelné chvíle! Bude sa vynímať v každej detskej izbičke, poteší nielen každé dieťa, ale aj vašu bábiku. Jednorožec má nádhernú lesklú hrivu, ktorá je špeciálne vyvinutá na dlhodobé česanie.  Balenie obsahuje kefu a natáčkyVeľkosť jednorožca je cca 52 cm.  

49.90€

Dostupné ihneď

49.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

So svojím snehobielym jednorožcom zažijete kúzelné chvíle! Bude sa vynímať v každej detskej izbičke, poteší nielen každé dieťa, ale aj vašu bábiku.

Jednorožec má nádhernú lesklú hrivu, ktorá je špeciálne vyvinutá na dlhodobé česanie.  Balenie obsahuje kefu a natáčky

Veľkosť jednorožca je cca 52 cm.

 

SKU 1152118
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269026318
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško