Jedlo na krájanie

Hravou formou oboznamuje s prácou v kuchyni pri príprave jedla, rozvíja jemnú detskú motoriku, úchop, trpezlivosť a sústredenosť, ale aj zmysel pre základnú pomoc v domácnosti. Okrem toho ich učí rozlišovať a pomenúvať základné suroviny a farby a pomáha tak rozvíjať ich slovnú zásobu.Materiálové zloženie: drevoPočet kusov: 10

23.49€

Bežná cena 24.99€

Momentálne nedostupné

24.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravou formou oboznamuje s prácou v kuchyni pri príprave jedla, rozvíja jemnú detskú motoriku, úchop, trpezlivosť a sústredenosť, ale aj zmysel pre základnú pomoc v domácnosti.

Okrem toho ich učí rozlišovať a pomenúvať základné suroviny a farby a pomáha tak rozvíjať ich slovnú zásobu.

Materiálové zloženie: drevo

Počet kusov: 10

SKU 1137439
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478004368
Kód produktu 38.3154
Upozornenia Riad nie je určený pre styk so skutočným jedlom, nenapĺňajte a nepoužívajte so skutočným jedlom. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné inf
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško