Inteligentná plastelína Cesta časom

Inteligentná plastelína je skrátka...inteligentná! Nevysuší sa, nedráždi alergénmi, BPA či inými škodlivinami, nesmrdí a nelepí sa. Reaguje na teplo vašich dlaní a ponúka dychberúce farebné efekty.Inteligentná plastelína, to je výborná inovatívna hračka pre deti všetkých vekových kategórií (áno, aj pre tie dávno dospelé). Plastelína je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke, ... ktorá ju udrží vždy v bezchybnej kondícii.Inteligentná plastelína Cesta časom stelesňuje mystérium všetkých nevyriešených záhad tohto sveta. Prichádza s atraktívnou kryštáľovo-modrou farbou a úchvatnou flexibilitou. Krajina pôvodu: USAObsah: 80 g

čítať viac čítať menej

10.99€

Momentálne nedostupné

10.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Inteligentná plastelína je skrátka...inteligentná! Nevysuší sa, nedráždi alergénmi, BPA či inými škodlivinami, nesmrdí a nelepí sa. Reaguje na teplo vašich dlaní a ponúka dychberúce farebné efekty.

Inteligentná plastelína, to je výborná inovatívna hračka pre deti všetkých vekových kategórií (áno, aj pre tie dávno dospelé). Plastelína je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke, ktorá ju udrží vždy v bezchybnej kondícii.

Inteligentná plastelína Cesta časom stelesňuje mystérium všetkých nevyriešených záhad tohto sveta. Prichádza s atraktívnou kryštáľovo-modrou farbou a úchvatnou flexibilitou.

Krajina pôvodu: USA

Obsah: 80 g

SKU 1170931
Značka Plastelína
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 8594164761010
Kód produktu 125 21006
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško