Hus žltá Bambou 23cm

Divoká húska Bambou s jemným perím krémovej farby a zamatovými krídelkami okrovej farby prináša šťastie všetkým, ktorých cestou stretne. Poteší najmä našich najmenších, bude ich vernou spoločníčkou pri hrách, ale aj k večernému zaspávaniu. Deti si pri hre s plyšovými hračkami trénujú najmä úchop, jemnú motoriku, ale aj fantáziu a predstavivosť.Materiálové ... zloženie: bavlna, polyester, elastan, ľan (možnosť prať v práčke pri nízkych teplotách)Veľkosť: 23 cm

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Divoká húska Bambou s jemným perím krémovej farby a zamatovými krídelkami okrovej farby prináša šťastie všetkým, ktorých cestou stretne. Poteší najmä našich najmenších, bude ich vernou spoločníčkou pri hrách, ale aj k večernému zaspávaniu. 

Deti si pri hre s plyšovými hračkami trénujú najmä úchop, jemnú motoriku, ale aj fantáziu a predstavivosť.

Materiálové zloženie: bavlna, polyester, elastan, ľan (možnosť prať v práčke pri nízkych teplotách)

Veľkosť: 23 cm

SKU 1173941
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 10 mesiacov
EAN 3575677140238
Kód produktu 32.714023
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško