Hus Olga plyšová 38cm

Nádherná plyšová húska Oľga z dielne francúzskej značky Moulin Roty, je mäkká, príjemná na dotyk, ideálna na hranie, ako spoločník k zaspávaniu i na cesty. Vyznačuje sa jemným osobitým dizajnom a rôznorodým materiálovým zložením s občasnou výšivkou. Svojím štýlom a prevedením je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Hra ... a kontakt s ňou podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách, ale aj hmatové a vizuálne vnímanie.Húska je tiež zábavnou, nadčasovou a maximálne bezpečnou hračkou, ktorá vaše dieťa len tak rýchlo neomrzí.Materiálové zloženie: bavlna, polyester, elastan, ľan Veľkosť: 38 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

37.73€

Bežná cena 38.90€

Dostupné ihneď

38.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nádherná plyšová húska Oľga z dielne francúzskej značky Moulin Roty, je mäkká, príjemná na dotyk, ideálna na hranie, ako spoločník k zaspávaniu i na cesty. Vyznačuje sa jemným osobitým dizajnom a rôznorodým materiálovým zložením s občasnou výšivkou. Svojím štýlom a prevedením je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká.

Hra a kontakt s ňou podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách, ale aj hmatové a vizuálne vnímanie.

Húska je tiež zábavnou, nadčasovou a maximálne bezpečnou hračkou, ktorá vaše dieťa len tak rýchlo neomrzí.

Materiálové zloženie: bavlna, polyester, elastan, ľan

Veľkosť: 38 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1173946
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 10 mesiacov
EAN 3575677140306
Kód produktu 32.714030
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško