Hummer naťahovacie autíčko

Hummer H2 SUV autíčko na zotrvačník pre všetky akčné deti alebo zberateľov! Hra s ním trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a priestorové vnímanie. Materiálové zloženie: kov Hmotnosť: 0,15 kg Veľkosť: 11,8 cm Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno zo 4 farebných prevedení auta ... (čierne, biele, žlté, červené), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

6.90€

Dostupné ihneď

6.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hummer H2 SUV autíčko na zotrvačník pre všetky akčné deti alebo zberateľov!

Hra s ním trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a priestorové vnímanie.

Materiálové zloženie: kov

Hmotnosť: 0,15 kg

Veľkosť: 11,8 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno zo 4 farebných prevedení auta (čierne, biele, žlté, červené), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1134722
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594121521
Kód produktu 48 12152
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško