Hudobný set pyramída

Objavujte svet melódie a rytmu a vytvorte nádhernú hudbu s týmto inovatívnym hudobným setom. Bloky rôznych veľkostí môžu deti poukladať na seba akýmkoľvek spôsobom, ktorý považujú za vhodné. Skúmať tvary a hudbu v jednom je odteraz tak jednoduché!Rozmer: 12 x 12 x 13 cm

28.19€

Bežná cena 29.99€

Dostupné ihneď

29.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Objavujte svet melódie a rytmu a vytvorte nádhernú hudbu s týmto inovatívnym hudobným setom. Bloky rôznych veľkostí môžu deti poukladať na seba akýmkoľvek spôsobom, ktorý považujú za vhodné. Skúmať tvary a hudbu v jednom je odteraz tak jednoduché!

Rozmer: 12 x 12 x 13 cm

SKU 1172006
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478019010
Upozornenia Nepoužívať v blízkosti uší, hrozí poškodenie sluchu. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorá
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško