Hudobný set Junior

S týmto hudobným setom "Junior" z dielne nemeckej značky Hape bude muzikantom každé dieťa!Set obsahuje tamburínu, maraku a klapku, každé v inom farebnom prevedení.Kontakt a hra s hudobnými hračkami u malých detí rozvíja okrem vzťahu k hudbe aj rytmus, melodickosť, schopnosť improvizácie, ale aj jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí ... a rúk, ale hlavne hudobné cítenie ako také.Odporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

17.79€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

19.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S týmto hudobným setom "Junior" z dielne nemeckej značky Hape bude muzikantom každé dieťa!

Set obsahuje tamburínu, maraku a klapku, každé v inom farebnom prevedení.

Kontakt a hra s hudobnými hračkami u malých detí rozvíja okrem vzťahu k hudbe aj rytmus, melodickosť, schopnosť improvizácie, ale aj jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale hlavne hudobné cítenie ako také.

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478025493
Kód produktu 38.0615
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou