Hudobný set Junior

S týmto hudobným setom "Junior" z dielne nemeckej značky Hape bude muzikantom každé dieťa!Set obsahuje tamburínu, maraku a klapku, každé v inom farebnom prevedení.Kontakt a hra s hudobnými hračkami u malých detí rozvíja okrem vzťahu k hudbe aj rytmus, melodickosť, schopnosť improvizácie, ale aj jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí ... a rúk, ale hlavne hudobné cítenie ako také.Odporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

18.19€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S týmto hudobným setom "Junior" z dielne nemeckej značky Hape bude muzikantom každé dieťa!

Set obsahuje tamburínu, maraku a klapku, každé v inom farebnom prevedení.

Kontakt a hra s hudobnými hračkami u malých detí rozvíja okrem vzťahu k hudbe aj rytmus, melodickosť, schopnosť improvizácie, ale aj jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale hlavne hudobné cítenie ako také.

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1175198
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478025493
Kód produktu 38.0615
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško