Hudobný nástroj drevená žaba

Rozkošná drevená žabka z dielne nemeckej značky Haba je tu pre všetky zábavy chtivé deti! Svojím roztomilým štýlom a vizuálnym prevedením je vhodná ako darček pre chlapcov, ale i dievčatá.Pomáha stimulovať ich hmatové a audiovizuálne vnímanie, nakoľko vydáva veselý kŕkajúci zvuk.Materiálové zloženie: drevoRozmery: 6,5 x 3,8 x 4,3 cmOdporúčaný vek: ... 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

10.36€

Bežná cena 10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošná drevená žabka z dielne nemeckej značky Haba je tu pre všetky zábavy chtivé deti! Svojím roztomilým štýlom a vizuálnym prevedením je vhodná ako darček pre chlapcov, ale i dievčatá.

Pomáha stimulovať ich hmatové a audiovizuálne vnímanie, nakoľko vydáva veselý kŕkajúci zvuk.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 6,5 x 3,8 x 4,3 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1174434
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168244358
Kód produktu 36.304818
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško