Hudobný nástroj drevená žaba

Rozkošná drevená žabka z dielne nemeckej značky Haba je tu pre všetky zábavy chtivé deti! Svojím roztomilým štýlom a vizuálnym prevedením je vhodná ako darček pre chlapcov, ale i dievčatá.Pomáha stimulovať ich hmatové a audiovizuálne vnímanie, nakoľko vydáva veselý kŕkajúci zvuk.Materiálové zloženie: drevoRozmery: 6,5 x 3,8 x 4,3 cmOdporúčaný vek: ... 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

10.03€

Bežná cena 10.90€

Momentálne nedostupné

10.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošná drevená žabka z dielne nemeckej značky Haba je tu pre všetky zábavy chtivé deti! Svojím roztomilým štýlom a vizuálnym prevedením je vhodná ako darček pre chlapcov, ale i dievčatá.

Pomáha stimulovať ich hmatové a audiovizuálne vnímanie, nakoľko vydáva veselý kŕkajúci zvuk.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 6,5 x 3,8 x 4,3 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168244358
Kód produktu 36.304818
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou