Hudobný box Orchester

Zoznámte sa s vašim orchestrom! Práve ste sa stali hudobným dirigentom a svet už netrpezlivo čaká na váš prvý koncert. Kreatívna hudobná hračka kombinuje tvorivú hru s tónmi s vkladaním, triedením a priraďovaním. Jednotlivé miniatúry hudobných nástrojov znejú ako skutočné - nejde totiž o syntetické zvuky, ale profesionálne nahrávané, autentické ... tóny vybraných nástrojov. Pri hre sa tak deti nie len skvelo zabavia, ale tiež oboznámia so širokým spektrom orchestrálnych nástrojov. Z pestrej ponuky nástrojov si dieťa môže vybrať až šesť súčasne a postaviť ich do pléna, kde budú znieť. V repertoári je 15 známych melódií - od Mozarta až po Twinkle Twinkle Little Star. Vlastným výberom môže deti hudbu modifikovať a podieľať sa tak na procese tvorby. Svetelné efekty zase deťom pomôžu pochopiť, do akých sekcií sa orchester rozdeľuje. Obsahuje 13 nástrojov a hudobnú platformu s ovládacími prvkami. Vyžaduje 6 x AA batérie Hra je vhodná pre deti od 3 rokov. Rozmery: 38 x 25,5 x 21,6 cm

čítať viac čítať menej

106.60€

Bežná cena 109.90€

Momentálne nedostupné

109.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zoznámte sa s vašim orchestrom! Práve ste sa stali hudobným dirigentom a svet už netrpezlivo čaká na váš prvý koncert. Kreatívna hudobná hračka kombinuje tvorivú hru s tónmi s vkladaním, triedením a priraďovaním.

Jednotlivé miniatúry hudobných nástrojov znejú ako skutočné - nejde totiž o syntetické zvuky, ale profesionálne nahrávané, autentické tóny vybraných nástrojov. Pri hre sa tak deti nie len skvelo zabavia, ale tiež oboznámia so širokým spektrom orchestrálnych nástrojov. Z pestrej ponuky nástrojov si dieťa môže vybrať až šesť súčasne a postaviť ich do pléna, kde budú znieť. V repertoári je 15 známych melódií - od Mozarta až po Twinkle Twinkle Little Star. Vlastným výberom môže deti hudbu modifikovať a podieľať sa tak na procese tvorby. Svetelné efekty zase deťom pomôžu pochopiť, do akých sekcií sa orchester rozdeľuje.

Obsahuje 13 nástrojov a hudobnú platformu s ovládacími prvkami.

Vyžaduje 6 x AA batérie

Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 38 x 25,5 x 21,6 cm

SKU 1009215
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 062243247048
Kód produktu 195.1120
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško