Hudobný autobus Cirkus

Ide sa, deti, nastupovať, autobus sa už rozbieha!Na palube hudobného retro autobusu z dielne francúzskej značky Moulin Roty bude vždy živo a veselo, zaručene sa tu nikdy nudiť nebudete. Nastúpiť môžu všetky deti, tak chlapci, ako i dievčatká - spoločnosť im budú robiť cirkusové zvieratká.Hra poslúži na rozvoj jemnej detskej ... motoriky, fantázie a predstavivosti, ale aj hmatového a audiovizuálneho vnímania.Materiálové zloženie: kov, PVCRozmery: 20 x 14,5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

26.09€

Bežná cena 26.90€

Dostupné ihneď

26.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ide sa, deti, nastupovať, autobus sa už rozbieha!

Na palube hudobného retro autobusu z dielne francúzskej značky Moulin Roty bude vždy živo a veselo, zaručene sa tu nikdy nudiť nebudete. Nastúpiť môžu všetky deti, tak chlapci, ako i dievčatká - spoločnosť im budú robiť cirkusové zvieratká.

Hra poslúži na rozvoj jemnej detskej motoriky, fantázie a predstavivosti, ale aj hmatového a audiovizuálneho vnímania.

Materiálové zloženie: kov, PVC

Rozmery: 20 x 14,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1171058
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 3575677203636
Kód produktu 32.720363
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško