Hudobné vajíčko

Prvé kroky do sveta hudby môžu byť ľahšie aj vďaka farebných hudobným vajíčkam! Tie deťom prinesú veľa radosti a zábavy, potrénujú ich jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne stimulujú ich audiovizuálne vnímanie a zmysel pre rytmus.Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné atramentyVeľkosť: 6 cmHmotnosť: 0,043 kgUpozornenie: ... V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo štyroch farebných vyhotovení vajíčka (žlté, červené, zelené a modré), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

3.95€

Dostupné ihneď

3.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Prvé kroky do sveta hudby môžu byť ľahšie aj vďaka farebných hudobným vajíčkam! Tie deťom prinesú veľa radosti a zábavy, potrénujú ich jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne stimulujú ich audiovizuálne vnímanie a zmysel pre rytmus.

Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné atramenty

Veľkosť: 6 cm

Hmotnosť: 0,043 kg

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo štyroch farebných vyhotovení vajíčka (žlté, červené, zelené a modré), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1175604
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594351027
Kód produktu 48.UC102
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Malá lopta, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško