Hudobné drevené paličky 18cm

Paličky sú jednoduchý, rytmický hudobný nástroj, ktorý je pre deti ako stvorený. Pomôže im zdokonaliť si jemnú motoriku aj koordináciu pohybov, osvoja si s ním rôznu intenzitu úderov a vyladia zmysel pre rytmus. Paličky sú vhodné pre samostatného muzikanta, ale aj ako súčasť väčšej kapely.Vhodné pre deti od 3 rokov.Materiál: ... drevoRozmery: 18 cm dĺžka, 2 cm priemer

čítať viac čítať menej

6.50€

Dostupné ihneď

6.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Paličky sú jednoduchý, rytmický hudobný nástroj, ktorý je pre deti ako stvorený. Pomôže im zdokonaliť si jemnú motoriku aj koordináciu pohybov, osvoja si s ním rôznu intenzitu úderov a vyladia zmysel pre rytmus. Paličky sú vhodné pre samostatného muzikanta, ale aj ako súčasť väčšej kapely.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Materiál: drevo

Rozmery: 18 cm dĺžka, 2 cm priemer

SKU 1116092
Značka Corvus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4047542602251
Kód produktu 172.600225
Upozornenia Tovar nie je hračka. Nevhodné pre deti do 3 rokov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško