Hudobná šperkovnica s myškou

Hudobná detská šperkovnica s motívom myšičiek a hviezdičiek v jemných, decentných odtieňoch fialovej farby.Vo vnútri je vystlaná mäkkou fialkovou plsťou a na spodku sa nachádza malá praktická zásuvka, ktorá je tiež lemovaná. Po otvorení tejto čarovnej klenotnice sa malé parádnice nielen uvidia v zrkadle, ale po jej natočení kľúčikom na ... zadnej strane, začujú magickú melódiu, do ktorej sa začne točiť malá porcelánová myška.Malé princezné si do šperkovničky môžu uložiť všetky svoje obľúbené drobné poklady ako napríklad prstienky a náramky.Vďaka svojmu jedinečnému francúzskemu dizajnu a kvalitným spracovaním sa stane nevyhnutným doplnkom v životnej etape každého dievčatka.Rozmery: 10,5 x 10,5 x 8,5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

22.43€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hudobná detská šperkovnica s motívom myšičiek a hviezdičiek v jemných, decentných odtieňoch fialovej farby.

Vo vnútri je vystlaná mäkkou fialkovou plsťou a na spodku sa nachádza malá praktická zásuvka, ktorá je tiež lemovaná. Po otvorení tejto čarovnej klenotnice sa malé parádnice nielen uvidia v zrkadle, ale po jej natočení kľúčikom na zadnej strane, začujú magickú melódiu, do ktorej sa začne točiť malá porcelánová myška.

Malé princezné si do šperkovničky môžu uložiť všetky svoje obľúbené drobné poklady ako napríklad prstienky a náramky.

Vďaka svojmu jedinečnému francúzskemu dizajnu a kvalitným spracovaním sa stane nevyhnutným doplnkom v životnej etape každého dievčatka.

Rozmery: 10,5 x 10,5 x 8,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1171062
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3575677113515
Kód produktu 32 711351
Upozornenia Produkt je dekorácia. Držte mimo dosahu detí.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško