Hudobná šperkovnica s koníkom

Nežná dievčenská šperkovnica pre všetky milovníčky koní a hracia skrinka v jednom. Obsahuje dve samostatné priehradky a zrkadielko. Po otvorení spustí jemnú melódiu Labutieho jazera.Potrénuje audiovizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť a z praktického hľadiska poslúži na úkryt všetkých detských pokladov. Materiálové zloženie: stvrdená lepenka a kovHmotnosť: 0,36 kgRozmery: 16 x 10,8 x 10,4 cm

15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nežná dievčenská šperkovnica pre všetky milovníčky koní a hracia skrinka v jednom. Obsahuje dve samostatné priehradky a zrkadielko. Po otvorení spustí jemnú melódiu Labutieho jazera.

Potrénuje audiovizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť a z praktického hľadiska poslúži na úkryt všetkých detských pokladov. 

Materiálové zloženie: stvrdená lepenka a kov

Hmotnosť: 0,36 kg

Rozmery: 16 x 10,8 x 10,4 cm

SKU 1151282
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594154383
Upozornenia Tovar nie je hračka. Uschovajte obal.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško