Hudobná šperkovnica Lúka

Nežná dievčenská šperkovnica a hracia skrinka v jednom. Obsahuje samostatnú priehradku a ozdobné zrkadielko, pred ktorým sa po otvorení roztancuje baletka a rozohrá jemná melódia Labutieho jazera.Potrénuje audiovizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť a z praktického hľadiska poslúži na úkryt všetkých detských pokladov.Materiálové zloženie: stvrdená lepenka a kovHmotnosť: 0,38 kgRozmery: 15 ... x 10,5 x 10,7 cm

čítať viac čítať menej

16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nežná dievčenská šperkovnica a hracia skrinka v jednom. Obsahuje samostatnú priehradku a ozdobné zrkadielko, pred ktorým sa po otvorení roztancuje baletka a rozohrá jemná melódia Labutieho jazera.

Potrénuje audiovizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť a z praktického hľadiska poslúži na úkryt všetkých detských pokladov.

Materiálové zloženie: stvrdená lepenka a kov

Hmotnosť: 0,38 kg

Rozmery: 15 x 10,5 x 10,7 cm

SKU 1130997
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594154314
Kód produktu 48 15431
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško