Hudobná sada mini

Hudobné hračky trénujú detskú jemnú i hrubú motoriku, koordináciu oko-ruka, audiovizuálne vnímanie, sústredenie a koordináciu. Počet kusov: 5Rozmery balenia: 45 x 6 x  35 cm

42.29€

Bežná cena 44.99€

Dostupné ihneď

44.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hudobné hračky trénujú detskú jemnú i hrubú motoriku, koordináciu oko-ruka, audiovizuálne vnímanie, sústredenie a koordináciu.

Počet kusov: 5

Rozmery balenia: 45 x 6 x  35 cm

SKU 1174994
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478021884
Kód produktu 38.0339
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje dlhé šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia. Nepoužívať v blízkosti uší! Nesprávne používanie môže spôsobiť poškodenie sluchu. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško