Hudobná sada - bubon a kamaráti z džungle

Bang - bang ... udri prstami, dlaňami, päsťami, zapoj hadie paličky, alebo použi veko ako tamburínu a nechaj sa viesť hlasom tajomnej džungle. Bubon čonga v sebe prenáša deväť kamarátov, deväť originálnych hudobných nástrojov s dizajnom a zvukmi nespútanej divočiny.Čonga bubonTamburínaAntilopa pííííííšťalkaTwister ručný otáčací bubienokVtáčik vodná píšťalka2 Shaka Shaka žirafie ... maracasy2 hadie paličky

čítať viac čítať menej

48.40€

Bežná cena 49.90€

Dostupné ihneď

49.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Bang - bang ... udri prstami, dlaňami, päsťami, zapoj hadie paličky, alebo použi veko ako tamburínu a nechaj sa viesť hlasom tajomnej džungle. Bubon čonga v sebe prenáša deväť kamarátov, deväť originálnych hudobných nástrojov s dizajnom a zvukmi nespútanej divočiny.

Čonga bubon
Tamburína
Antilopa pííííííšťalka
Twister ručný otáčací bubienok
Vtáčik vodná píšťalka
2 Shaka Shaka žirafie maracasy
2 hadie paličky

SKU 1151061
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243261075
Upozornenia Uschovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško