Hudobná podložka Kick&Play

Originálna hudobná a svietiaca podložka Kick&Play je ako stvorená pre našich najmenších. Je krásne farebná a už na prvý pohľad lákavá. U detí podporuje pohyb, motoriku, sústredenosť, audiovizuálne vnímanie, ale aj predstavivosť. Praktická rukoväť umožňuje jej ľahkú manipuláciu a prenášanie. Je produktom značky B. Toys.V hudobnej podložke nájdete až 12 ... zábavných piesní a zvukov, ktoré vás rozveselia a roztancujú.Rozmery: 36 x 22 x 6 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viacSúčasťou balenia sú aj 3 ks AAA batérií.

čítať viac čítať menej

29.30€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna hudobná a svietiaca podložka Kick&Play je ako stvorená pre našich najmenších. Je krásne farebná a už na prvý pohľad lákavá. U detí podporuje pohyb, motoriku, sústredenosť, audiovizuálne vnímanie, ale aj predstavivosť. Praktická rukoväť umožňuje jej ľahkú manipuláciu a prenášanie. Je produktom značky B. Toys.

V hudobnej podložke nájdete až 12 zábavných piesní a zvukov, ktoré vás rozveselia a roztancujú.

Rozmery: 36 x 22 x 6 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

Súčasťou balenia sú aj 3 ks AAA batérií.

SKU 1174610
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 062243408111
Kód produktu 195.1737
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško