Hudobná Myška 2

Roztomilá hudobná myška z dielne značky Moulin Roty, vo veselých farbách a v materiáloch príjemných na dotyk! Svojím štýlom a prevedením vhodná nielen pre chlapcov, ale i dievčatá. Obľúbia si ju nielen na hranie, ale aj ako spoločníka k zaspávaniu, či na cesty.Hra s ňou dokáže podporiť jemnú detskú motoriku, ... úchop, fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách a v tomto prípade aj hmatové a audiovizuálne vnímanie. Po potiahnutí jej chvostíka totiž začne vyhrávať príjemnú melódiu. Ide o zábavnú, podnetnú a nadčasovú hračku, ktorá deti len tak rýchlo neomrzí.Pochváliť sa môže aj praktickým pútkom na suchý zips, vďaka ktorému sa dá ľahko pripevniť k postieľke, vajíčku či kočíku. Materiálové zloženie: bavlna, akryl, polyester, viskóza (v prípade potreby čistiť iba povrchovo, pomocou vlhkej handričky)Veľkosť: 24 cmOdporúčaný vek: od narodenia

čítať viac čítať menej

34.82€

Bežná cena 35.90€

Momentálne nedostupné

35.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilá hudobná myška z dielne značky Moulin Roty, vo veselých farbách a v materiáloch príjemných na dotyk! Svojím štýlom a prevedením vhodná nielen pre chlapcov, ale i dievčatá. Obľúbia si ju nielen na hranie, ale aj ako spoločníka k zaspávaniu, či na cesty.

Hra s ňou dokáže podporiť jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách a v tomto prípade aj hmatové a audiovizuálne vnímanie. Po potiahnutí jej chvostíka totiž začne vyhrávať príjemnú melódiu. Ide o zábavnú, podnetnú a nadčasovú hračku, ktorá deti len tak rýchlo neomrzí.

Pochváliť sa môže aj praktickým pútkom na suchý zips, vďaka ktorému sa dá ľahko pripevniť k postieľke, vajíčku či kočíku.

Materiálové zloženie: bavlna, akryl, polyester, viskóza (v prípade potreby čistiť iba povrchovo, pomocou vlhkej handričky)

Veľkosť: 24 cm

Odporúčaný vek: od narodenia

SKU 1000732
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676290422
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško