Hudobná mačička Dodos

Roztomilá hudobná textilná mačička Dodos je mäkká, príjemná na dotyk, ideálna do detských rúčok! Svojím štýlom a prevedením typickým pre značku Moulin Roty je vhodná skôr pre dievčatká, a to nielen na hranie, ale aj ako spoločník k zaspávaniu či na cesty. Hra a kontakt s ňou u detí podporuje ... rozvoj jemnej motoriky, úchopu, fantázie a predstavivosti pri spoločných hrách a v tomto prípade aj hmatové a audiovizuálne vnímanie. Keď ju totiž jemne potiahnete za chvosť, spustí príjemnú melódiu. Je to zábavná, nadčasová a maximálne bezpečná hračka, ktorá deti len tak rýchlo neomrzí. Veľkosť: 28 cm Odporúčaný vek: od narodenia

čítať viac čítať menej

38.70€

Bežná cena 39.90€

Dostupné na predajni

39.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilá hudobná textilná mačička Dodos je mäkká, príjemná na dotyk, ideálna do detských rúčok! Svojím štýlom a prevedením typickým pre značku Moulin Roty je vhodná skôr pre dievčatká, a to nielen na hranie, ale aj ako spoločník k zaspávaniu či na cesty.

Hra a kontakt s ňou u detí podporuje rozvoj jemnej motoriky, úchopu, fantázie a predstavivosti pri spoločných hrách a v tomto prípade aj hmatové a audiovizuálne vnímanie. Keď ju totiž jemne potiahnete za chvosť, spustí príjemnú melódiu. Je to zábavná, nadčasová a maximálne bezpečná hračka, ktorá deti len tak rýchlo neomrzí.

Veľkosť: 28 cm

Odporúčaný vek: od narodenia

SKU 1170104
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676630419
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško