Hudobná hračka Oslík

Milá hudobná hračka pre najmenších - ideálny spoločník na uspávanie. Oslík hrá po natiahnutí šnúrky upokojujúcu melódiu a pomáha tak vytvoriť dieťatku príjemný večerný rituál. Plyšová hračka je pokrytá hebkou štrikovanou textíliou a je vhodná už pre najmenšie deti. Hudobný strojček možno zo zvieratka jednoducho vybrať.  Rozmery: 22 x 29 ... cm

čítať viac čítať menej

24.23€

Bežná cena 25.50€

Dostupné na predajni

25.50€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Milá hudobná hračka pre najmenších - ideálny spoločník na uspávanie. Oslík hrá po natiahnutí šnúrky upokojujúcu melódiu a pomáha tak vytvoriť dieťatku príjemný večerný rituál. Plyšová hračka je pokrytá hebkou štrikovanou textíliou a je vhodná už pre najmenšie deti. Hudobný strojček možno zo zvieratka jednoducho vybrať. 

Rozmery: 22 x 29 cm

SKU 1170514
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4010168221977
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško