Hudobná farma so zvieratkami

Položte kravičku, ovečku, koníka či prasiatko pred dvierka stodoly, ktoré sa rozsvietia otvorením, a započúvajte sa do zvukov, ktoré vydávajú. Farma má 4 zvuky, ktoré sa líšia podľa zvieratka, ktoré je pred dverami. Alebo si pustite jednu z dvoch farebných guľôčok vrchným otvorom tunela farmy a na konci si na ... guľôčku počkajte.  Sliepočka ako pani vedúca farmy poskakuje a kotkodáka po posunutí jej kamarátky myšky. A kto sa skrýva na bočnej strane farmy, ktorú stráži lienka? Množstvo zábavy a učenia pri hre s farmou Vám ešte k tomu prinesie malý hudobný macko. Farma je ľahko prenosná, súčasťou sú 4 AA (1,5 v) baterky. Odporúčaný vek 2 – 5 rokov. Vyrobená v súlade s ohľadom na životné prostredie. Získala ocenenie za najlepšiu novú hračku v roku 2014. 47.5 x 22.2 x 32.4 cm

čítať viac čítať menej

61.01€

Bežná cena 62.90€

Dostupné ihneď

62.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Položte kravičku, ovečku, koníka či prasiatko pred dvierka stodoly, ktoré sa rozsvietia otvorením, a započúvajte sa do zvukov, ktoré vydávajú. Farma má 4 zvuky, ktoré sa líšia podľa zvieratka, ktoré je pred dverami.
Alebo si pustite jednu z dvoch farebných guľôčok vrchným otvorom tunela farmy a na konci si na guľôčku počkajte. 
Sliepočka ako pani vedúca farmy poskakuje a kotkodáka po posunutí jej kamarátky myšky. A kto sa skrýva na bočnej strane farmy, ktorú stráži lienka?
Množstvo zábavy a učenia pri hre s farmou Vám ešte k tomu prinesie malý hudobný macko.

Farma je ľahko prenosná, súčasťou sú 4 AA (1,5 v) baterky. Odporúčaný vek 2 – 5 rokov.

Vyrobená v súlade s ohľadom na životné prostredie. Získala ocenenie za najlepšiu novú hračku v roku 2014.

47.5 x 22.2 x 32.4 cm

SKU 1140954
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243269835
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško