Hudobná dúhová tyč

Hudobná dúhová tyč značky Goki je zhotovená z farebných drevených kruhov, plastového valca a drobných korálok simulujúcich zvuky padajúceho dažďa. Je teda zaujímavým audiovizuálnym stimulom pre vaše deti, pôsobí ukľudňujúco. Dlžka tyče: 34 cm Priemer tyče: 5,5 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

14.90€

Momentálne nedostupné

14.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hudobná dúhová tyč značky Goki je zhotovená z farebných drevených kruhov, plastového valca a drobných korálok simulujúcich zvuky padajúceho dažďa. Je teda zaujímavým audiovizuálnym stimulom pre vaše deti, pôsobí ukľudňujúco.

Dlžka tyče: 34 cm

Priemer tyče: 5,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594619479
Kód produktu 48 61947
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou